O nás

Ako vznikol ZmiešanýTovar.sk?

Začínali sme ako marketingová agentúra. Požiadavky od zákazníkov pribúdali a my sme potrebovali oddeliť naše 2 hlavné špecializácie. Tak vznikli digitálna marketingová agentúra AHOiREKLAMA a printová agentúra TlačPrint. 

Potrebovali sme väčšie priestory na tlačiarenské vybavenie a krátko na to sme spolu s manželkou Gabikou otvorili predajňu pre TlačPrint v našej rodnej Detve. Stále nám však ostali nevyužité priestory, a preto sme sa rozhodli rozšíriť predaj o školské a kancelárske potreby. Takto vznikla naša prvá rodinná predajňa. 

Aby sme sa mohli plne venovať zákazníkom v predajni, spustili sme e-shop s reklamnou tlačou www.tlacprint.sk, vďaka ktorému sa nám podarilo zautomatizovať objednávky a cenové ponuky. 

Postupne sme rozbiehali spolupráce s okolitými firmami a školskými zariadeniami. Začali sme posielať objednávky prostredníctvom Zásielkovne a spustili sme predaj lokálnych produktov od malých remeselníkov. Miestni si na nás začínali zvykať a aj my na nich. Táto práca nás obidvoch napĺňala. 

Takto sme fungovali jeden rok. Potom prišiel marec 2020 a my sme boli nútení našu predajňu zatvoriť. Tovar ležal na pultoch, fixné náklady ostali a museli sme rozmýšlať čo ďalej. Nikoho zo zamestnancov sme neprepustili, vypovedali sme nájom v Detve a presťahovali sme našu predajňu do Zvolena. Spustili sme e-shop officehomesupply.sk zameraný na predaj školských a kancelárskych potrieb. 

Konkurencia bola veľká. Počas lockdownu sme spozorovali, že bežný človek k životu potrebuje iba základné potreby. A možno aj niečo navyše. Vtedy sme si spomenuli na časy, ako sme nakupovali v obecnej predajni so zmiešaným tovarom.

V januári 2021 vznikol slovenský e-shop ZmiešanýTovar.sk so sídlom a výdajným miestom vo Zvolene. E-shop, v ktorom nájdete základ pre Vašu domácnosť a kanceláriu. 

Aké sú ďalšie plány s e-shopom ZmiešanýTovar.sk?

Momentálne tvoríme 6 členný tím. Všetci dobre vieme čo a komu chceme predávať. Ostávame pri základných produktoch potrebných v domácnosti alebo v kancelárii. Chceme aj naďalej rozširovať sieť kontaktov našich najspoľahlivejších dodávateľov. Chceme podporovať lokálnych výrobcov z regiónu a pomáhať spoločnosti, v ktorej denne žijeme a našimi rodinami a priateľmi. 

V prvej fáze rozširujeme ponuku o hlavné kategórie a nastavujeme systém fungovania e-shopu (od skladovania, distribúcie až po zákaznícky servis a marketingovú stratégiu).

Ďalším krokom bude prinášať zákazníkom špeciálne produkty, o ktoré majú najväčší záujem. Čo teda máme v pláne? Sledujte náš príbeh aj naďalej a postupne Vám budeme odhaľovať naše ciele.

Prečo nakupovať práve na ZmiešanýTovar.sk?

  • Slovenská rodinná firma 
  • Slovenskí kreatívci, marketéri a webdeveloperi so sídlom v strede Slovenska
  • Podporujeme lokálnych výrobcov
  • Dôraz na kvalite predávaných výrobkov 
  • Jednoduché objednávanie 
  • Rýchle dodanie 
  • Bezpečná platba
  • …..