Vďaka týmto krokom ochránite a skrášlite vašu pleť aj počas zimy

Zimné obdobie je v plnom prúde a teplota sa aj napriek drobným výkyvom drží pod nulou už nejaký ten mesiac. V tejto časti roka trpí naša pleť omnoho viac ako počas iných ročných období. Je vystavovaná mrazom, studenému vetru nehovoriac o prechodoch z teplej vyhriatej izby do chladu a naopak.

Práve v tomto čase by sme si mali dať oveľa viac záležať na starostlivosti o pleť. Zanedbanie vonkajšej a vnútornej výživy môže nielen spôsobiť, že naša pleť bude strnulejšia, ale taktiež môže viesť k závažnejším problémom, ako sú napríklad ekzémy či psoriáza. Základnou prevenciou je používanie kvalitných prípravkov, ktoré Vašu pleť dôkladne vyčistia a zvlhčia. Najlepšie je siahnuť po prírodných produktoch bez umelých farbív, silikónov a parabénov, ktoré pokožku zaťažujú počas tohto náročného zimného obdobia menej.

Základom je čistá pleť

Vyčistená pokožka je pokožka, ktorá dýcha. Preto je dôležité dôkladne ju vyčistiť večer pred spaním kvalitným odličovacím sérom. Micelárna čistiaca pena na tvár a oči s organickým ovsom a kyselinou hyalurónovou Phytorelax Laboratories sa postará o precízne, no zároveň jemné vyčistenie vašej pleti. Ovos blahodarne pôsobí na suchú či podráždenú pokožku a obsahuje veľké množstvo prirodzených vitamínov a prvkov, ako sú vitamín B, horčík či zinok. Kyselina hyalurónová, ktorá je tiež obsiahnutá v tomto produkte zase účinne viaže na seba vodu a je tak skvelou prevenciou nielen suchej pleti, ale aj starnutia.

Prírodný denný krém ako nevyhnutná súčasť

Ďalším dôležitým prvkom na dosiahnutie krásnej a vyživenej pleti je výber kvalitného krému, ktorý pokožku zvlhčí a dodá jej potrebnú vláčnosť. Krém Phytorelax Laboratories – Bio Hydro Avena vašej pleti poskytne 24 hodinovú ochranu a ponúka hlboký zvlhčujúci účinok. Účinne napomáha v boji proti hydratácií pleti, rýchlo sa vstrebáva do pokožky a zanechávajú ju hebkú.

Pre zrelšiu pleť tu máme tiež jeden výnimočný tip. Je ním intenzívny pleťový krém Phytorelax Laboratories Bio Active Age Goji, ktorý obsahuje množstvo účinných látok ako Omega 3, goji, či broskyňové kvety. Tieto látky napomáhajú v boji s časom a s neobľúbenými vráskami. Má mimoriadne antioxidačné vlastnosti, neobsahuje žiadne umelé farbivá, silikóny ani parabény a z 99% sú jeho zložky prírodného pôvodu.

Doprajte počas zimy svojej pleti nadštandardný zážitok

Pleťové séra majú v sebe vysokú koncentráciu aktívnych látok, takže stačí použiť zopár kvapiek, a doprajete svojej pleti potešenie, ktoré si počas zimy rozhodne zaslúži. K vyššie spomenutým produktom teda odporúčame aj použitie koncentrovaného pleťového séra Phytorelax Laboratories s kyselinou hyalurónovou, organickým ovsom a broskyňovými kvetmi, ktoré dodá vášmu vzhľadu skvelú bodku. Tento produkt si zamilujete kvôli jeho ľahkej a sviežej textúre, ktorá vám pomôže docieliť pevnejšiu, žiarivejšiu a skutočne zdravšiu pleť.

Darujte v zime Vašej pleti väčšiu pozornosť, pite veľa vody a kvalitne ju vyživujte, a ona sa Vám za to určite odmení. Nezúfajte ani, ak ste sa o ňu doteraz dostatočne nezaujímali – každý deň prináša novú šancu začať. Stačí jej venovať denne pár minút, a výsledky sa určite v krátkej dobe dostavia.

Čítajte ďalej